• Ви знаходитесь тут:

• Ліцей сьогодні

СЬОГОДНІ ХФМЛ № 27 – це:
 краща освіта в галузі точних і природничих наук,
 кращий педагогічний колектив міста,
 це підручники, написані вчителями ліцею,
 рейтингова система оцінювання навчальних досягнень учнів,
 широкі можливості для розвитку обдарованої дитини.

Ліцей веде пліднау співпрацю з кращими ВНЗ:
Слайд 6Ліцеєм укладені угоди з провідними вищими навчальними закладами міста Харкова (ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХНЕУ, НАУ ім. М.Є. Жуковського "ХАІ", НТУ "ХПІ", НФУ, ХГПУ);
 З 2009 року у рамках міського проекту "Університетська кафедра в школі" відбувається співпраця ліцею з кафедрою інформаційних систем Харківського національного економічного університету;
 З 2007 року випускники ліцею успішно беруть участь у ЗНО і щорічно є учні, які набірають максимальну кількість балів (200) з двох предметів.

Головна мета ліцею — виховання і розвиток обдарованих і здібних дітей, створення збагаченого інтелектуального, творчого, культурного потенціалу України

Сьогодні ліцей — це сучасний навчальний комплекс із розвинутою інфраструктурою, що має все необхідне для виховання творчо мислячих обдарованих дітей, здатний дати їм природничо-наукову освіту найвищого рівня.

Розвинута матеріальна база, яка постійно розширюється й удосконалюється. Два сучасних комп’ютерних класи з доступом в Інтернет, обладнині навчальні кабінети дозволяють вирішувати найскладніші задачі навчально-виховного процесу.

В ліцеї є свій видавничий центр. Видаються газета «Вісник ліцею», навчальна і методична література, яка зберігається у методичному кабінеті.
Вчителі ліцею є авторами підручників, довідників, збірників задач і тестів, що завоювали популярність в усій Україні. Цих видань більш сотні. Багато з них рекомендовані до використання в школах України Міністерством освіти і науки України.

У ліцеї впроваджена відкрита рейтингова система оцінки навчальних досягнень учнів. Ця система внесла елементи здорової конкуренції в навчальний процес, що відразу позначилося на навчальній успішності й олимпіадних успіхах ліцеїстів.

Коментарi