Інформація щодо проведення IX регіональної науково-технічної конференції учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях»

Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, Національний технічний університет «ХПІ», Харківське територіальне відділення МАН України 24 листопада 2010 року (дата може бути змінена) проводять щорічну ІХ регіональну науково-технічну конференцію учнів «Хімія і фізика в сучасних технологіях».

Метою конференції є пошук та підтримка учнів, що проявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності в галузі сучасних інноваційних технологій та технічних наук, сприяння творчому розвитку особистості і самовизначенню у виборі майбутньої професії.

За підсумками роботи конференції видаються тези доповідей.

Тематика ІХ конференції необмежена. Працюватимуть секції: хімія, фізика, інформаційні технології, екологія, основи природознавства (для учнів 5 – 8 класів).

До участі в конференції запрошуються учні 7 – 11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, слухачі, кандидати та дійсні члени Харківського територіального відділення МАН України.

Для участі у ІХ конференції до 10 листопада 2010 р. подаються заявки (форма заявки додається) та тези доповідей до Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості (відділ Малої академії наук): 61002, м. Харків, вул. Сумська, 54, тел. 700-38-37, електронна пошта: man54@ukr.net, Огурцова Наталія Степанівна (хімія, екологія, основи природознавства), Мігунов Володимир Лаврентійович (фізика), Рубаненко-Крюкова Марина Юріївна (інформаційні технології);

Для публікації тези доповідей оформлюються у друкованому та електронному вигляді (текст обсягом 1 – 2 сторінки формату А4, набраний в текстовому редакторі Word шрифтом Times New Roman розміром 14 р. з полуторним міжрядковим інтервалом. Всі береги (поля) – 20 мм, диcк). Зразок оформлення тез додається.

Побажання до доповідачів:

- час доповіді – до 10 хвилин,

- час на обговорення доповідей – до 15 хвилин,

- бажано використання ПК, плакатів, малюнків та ін.,

- робочі мови: українська, російська.

П.І.Б. автора, ЗОШ, клас, контактний телефон

П.І.Б., посада, місце роботи, пед. категорія вчителя

Тема доповіді

Необхідність у тех. засобах

ЗРАЗОК оформлення тез доповідей

Електросинтез функціональних покриттів

Шушура Віталій Юрійович, учень 11 класу Харківської гімназії № 46 Харківської міської ради Харківської області;

Савченко Валерія Олегівна, аспірант кафедри електрохімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»; Богоявленська Олена Володимирівна, науковий співробітник кафедри електрохімії Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»;

Кічата Олена Євгенівна, вчитель хімії Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова;

ПРОГРАМА ТА КАЛЕНДАР

ІХ ОБЛАСНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ УЧНІВ «ХІМІЯ І ФІЗИКА В СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ»

· Прийом тез доповідей та заявок на

участь у конференції до 10.11.2010 р.

· День роботи – 24.11.2010 р.

· Робочі мови – українська, російська.

Тематичні напрями конференції

(за секціями):

- Хімія

· Нові технології та продукти

· Історія хімічної технології

- Екологія

· Забруднення навколишнього середовища

· Вплив шкідливих речовин на навколишнє середовище

· Методи аналізу забруднюючих речовин

- Фізика

· Використання досягнень фізики в сучасній техніці та технологіях

· Актуальні напрями розвитку сучасної фізики

- Інформаційні технології

· Прикладні комп’ютерні програми

· Мультимедійні та ігрові програми

10.00 - Реєстрація учасників конференції. Ректорський корпус НТУ “ХПІ”

Виступи:

Л.Л. Товажнянський, ректор НТУ “ХПІ”, Заслужений діяч науки і техніки України, Заслужений працівник вищої освіти України, лауреат Державної премії, доктор технічних наук, професор.

Г.І. Гринь, проректор з науково-педагогічної роботи НТУ “ХПІ”, доктор технічних наук, професор.

М.М. Сіренко, декан факультету доуніверситетської підготовки та дистанційного навчання НТУ “ХПІ”

В.І. Булавин, завідувач кафедрою загальної та неорганічної хімії, кандидат хімічних наук, професор

А.О. Мамалуй, завідувач кафедрою загальної та експериментальної фізики, доктор фізико-математичних наук, професор

12.00 – 17.00 – Робота у секціях:

«Хімія» - 22 ауд. Технічний корпус;

Керівники: проф. Булавін В.І., доц. Козуб П.А.

«Екологія» - 28 ауд. Ректорський корпус;

Керівник: доц. Мухіна Л.В.

«Фізика» - 209 У2;

Керівник: проф. Мамалуй А.О.

«Інформаційні технології» - 3 лабораторний корпус, ауд.25;

Керівники:проф. Коцаренко В.А.,

доц. Селихов Ю.О.

Вимоги до доповідачів:

- час доповіді – не більш 10 хвилин,

- час на обговорення доповіді – до 15 хвилин,

- бажано використовувати під час доповіді ПК, плакати, малюнки та ін.

- можливо використання мультимедійного обладнання

Додаткова інформація та довідки:

Тел. (057) 700-38-37,

Факс: (057) 700-38-47

e-mail: man54@ukr.net

61002, вул. Сумська, 54,

Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості, відділ з організаційно-педагогічного забезпечення діяльності Харківського територіального відділення МАН України