2. Організація та проведення Фестивалю

2.1. Фестиваль проводиться у січні-квітні 2011 року.

2.2. У Фестивалі беруть участь учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці, слухачі позашкільних навчальних закладів (відповідного віку).

2.3. Кожного учасника або команду загальноосвітнього навчального закладу готує вчитель-керівник, який не може брати безпосередню участь у створенні роботи.

2.4. Фестиваль проводиться у трьох номінаціях:

- колаж;

- веб-дизайн;

- анімація (крім робіт виконаних у програмі MS PowerPoint).

2.5. Допускаються роботи учнів 3-6 класів у номінації «Презентація Power Point».

2.6. У 2011 році на Фестиваль подаються роботи за темами:

- «Хімія під мікроскопом»;

- «Ми – господарі Євро-2012»;

- «Відомі харків’яни. Люди і долі».

Посилання на використані матеріали (список літератури, використаних джерел тощо) є обов’язковим.

2.4. Для участі у фестивалі необхідно подати до оргкомітету:

- заяву про участь у фестивалі;

- файли з роботою;

- файл з пояснювальною запискою.

2.5. Обсяг файлів з роботою не повинен перевищувати 1 Mb.

2.6. Файл з пояснювальною запискою надається у форматі *.rtf і повинен містити назву номінації, назву роботи, обґрунтування обраної теми, перелік використаних графічних редакторів, опис застосованих ефектів тощо. Максимальний обсяг файлу — 2 сторінки (шрифт 12 пт).

2.7. Назви всіх файлів повинні бути написані тільки в нижньому регістрі за принципом: до 8-ми символів – ім’я файлу; 3 символи – поширення файлу.

2.8. Роботи, що не відповідають вимогам, приймати участь у Фестивалі та розглядатись членами журі не будуть.

2.9. Терміни проведення фестивалю.

2.9.1. Подання заявок та робіт для участі у фестивалі за e-mail
festival_grafika@ukr.net або за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 24 (каб. 29)
до 01 березня 2011 р.

2.9.2. Розміщення каталогу фестивальних робіт на офіційному сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» http://edu-post-diploma.kharkov.ua
до 01 квітня 2011 р.

2.9.3. Робота журі щодо оцінювання фестивальних робіт – до 1 квітня 2011 р.

2.9.4. Підведення підсумків фестивалю – до 30 квітня 2011 р.

3. Критерії оцінювання

3.1. Змістовні:

- повнота розкриття заявленої теми;

- науковий рівень викладення матеріалу (відповідно до вікової категорії);

- фактична та орфографічна грамотність.

3.2. Технічні:

- складність використаних засобів і прийомів обробки зображень;

- оригінальність графічних прийомів, використаних у роботі;

- час завантаження роботи.

3.3. Дизайн:

- оригінальність ідеї представлення та оформлення матеріалу;

- композиція;

- привабливість зовнішнього вигляду роботи;

3.4. Кольорові рішення

4. Порядок оцінювання робіт

4.1. Роботи оцінюються за 10-ти бальною системою по трьох типах критеріїв (змістовні, технічні, дизайн) та 5 балів за критерій «Кольорові рішення».

4.2. Загальний бал складається з суми балів по чотирьох типах критеріїв. Максимальна оцінка за роботу – 35 балів.

4.3. Оцінювання проводиться у таких вікових групах:

- за номінаціями колаж , веб-дизайн, анімація: 7-9 класи та 10-11 класи;

- за номінацією презентація Power Point: 3-4 класи та 5-6 класи.

5. Нагородження переможців фестивалю

5.1. Переможцями щорічного обласного дистанційного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області визнаються конкурсанти, роботи яких набирають найбільшу кількість балів.

5.2. Переможці нагороджуються дипломами Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації та призами.

5.3. Спонсори фестивалю та інші організації і приватні особи можуть встановлювати свої індивідуальні призи учасникам щорічного обласного дистанційного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації.