• Ви знаходитесь тут:

• Досягнення ліцеїстів

Головними показниками ліцею завжди були і залишаються успіхи і досягнення його учнів і випускників. І ліцею є чим пишатися ...

З перших же днів свого існування фізико-математична школа № 27 продемонструвала високий рівень і якість навчання своїх учнів. До того ж це стосувалося не тільки профільних предметів - високо стояла планка викладання в цілому. Уже через рік (у 1964 році) були підготовлені перші призери Всесоюзної олімпіади з математики.

Сьогодні з гордістю можна стверджувати, що встановлений на початку рівень навчання не тільки впевнено підтримується, але і з кожним роком неухильно зростає. Найвищий ступінь підготовки ліцеїстів став доброю і непорушною традицією, а ім'я ліцею для випускників - своєрідною візитною карткою і гарантією якості знань.

Досягнення і перемоги стали традиційними і щорічно примножують славу ліцею. Ось лише деякі, самі значні, успіхи ліцеїстів за кілька останніх років:
- у період з 1997 року по 2010 рік переможцями обласних предметних олімпіад стали 1180 ліцеїста;
- у період з 1991 року по 2010 рік у Всеукраїнських предметних олімпіадах взяли участь 433 ліцеїстів, з яких 357 сталі переможцями;
- у період з 1994 року по 2000 рік 88 учнів ліцею ставали фіналістами Соросівських олімпіад

- у період з 1992 року по 2010 рік у Міжнародних предметних олімпіадах взяли участь 31 ліцеїст, з яких 29 сталі переможцями.

Коментарi