Прізвище, ім’я учня | Клас | Диплом |
Шумовський Микола | 11-2 | І |
Носаль Анастасія | 11-2 | ІІ |
Обозна Марія | 11-1 | ІІ |
Підгайна Мирослава | 11-2 | ІІ |
Хрущов Тимур | 11-2 | ІІ |
Бердник Михайло | 11-2 | ІІІ |
Таргонська Оксана | 11-2 | ІІІ |
Філімонова Карина | 11-1 | ІІІ |
Костіна Наталія | 11-1 | ІІІ |
Глейзер Аліна | 11-1 | ІІІ |
Видро Роман | 9-3 за 10 клас | І |
Нікітенко Валерія | 10-2 | ІІ |
Несмянович Надія | 10-1 | ІІ |
Свід Олександра | 10-2 | ІІ |
Кравченко Олексій | 10-1 | ІІ |
Сайко Юрій | 10-2 | ІІІ |
Рудь Яна | 10-2 | ІІІ |
Шаталова Світлана | 10-1 | ІІІ |
Рябих Всеволод | 10-1 | ІІІ |
Горбаченко Олександр | 9-3 за 10 клас | ІІІ |
Павлусенко Владислав | 10-1 | ІІІ |
Кареєв Олександр | 10-1 | ІІІ |
Видро Роман | 9-3 | І |
Горбаченко Олександр | 9-3 | І |
Дмітрієв Платон | 9-3 | І |
Пугачов Іван | 9-3 | ІІ |
Савельєва Лілія | 9-1 | ІІ |
Горбунов Михайло | 9-3 | ІІ |
Алукер Марія | 9-3 | ІІ |
Панченко Дмитро | 9-3 | ІІ |
Савченко Роман | 9-1 | ІІ |
Ковальов Євген | 9-2 | ІІІ |
Кірко Світлана | 9-2 | ІІІ |
Синиця Анастасія | 9-1 | ІІІ |
Каменецький Дмитро | 9-2 | ІІІ |
Науменко Гліб | 9-1 | ІІІ |
Чумаченко Катерина | 9-3 | ІІІ |
Жерновий Олександр | 9-3 | ІІІ |
Шишкіна Дар’я | 9-3 | ІІІ |
Якименко Олена | 9-1 | ІІІ |
Сасова Марина | 9-2 | ІІІ |
Сафронов Антон | 9-2 | ІІІ |
Чорний Сава | 8-2 | І |
Руденко Павло | 8-2 | І |
Шевченко Дмитро | 8-2 | ІІ |
Адонкіна Олександра | 8-2 | ІІ |
Лунічкін Олексій | 8-1 | ІІ |
Рубінський Михайло | 8-1 | ІІ |
Кім Сергій | 8-1 | ІІІ |
Усенко Владислав | 8-3 | ІІІ |
Шалімов Ігор | 8-3 | ІІІ |
Кондак Дмитро | 8-1 | ІІІ |
Топчій Олександр | 8-1 | ІІІ |
Луценко Оксана | 8-3 | ІІІ |
Буркун Владислав | 8-1 | ІІІ |
Носоненко Олександра | 8-1 | ІІІ |
Власенко Маргарита | 8-3 | ІІІ |
Бітюкова Єлизавета | 8-1 | ІІІ |
Баскакова Майя | 8-3 | ІІІ |
Турська Валерія | 8-1 | ІІІ |
Гришаков Михайло | 8-3 | ІІІ |
Кулинич Вадим | 8-3 | ІІІ |
Стронов Гліб | 7-2 | І |
Во Дінь Тхань Фонг | 7-2 | ІІ |
Ніколаєв Олег | 7-2 | ІІ |
Шевченко Ілля | 7-3 | ІІ |
Сергієнко Владислав | 7-3 | ІІ |
Нгуєн Дінь Куан Хуан | 7-3 | ІІІ |
Стрибуль Микита | 7-1 | ІІІ |
Боярський Данило | 7-1 | ІІІ |
Жиленко Тарас | 7-2 | ІІІ |
Луценко Артур | 7-1 | ІІІ |
Самохвалова Поліна | 7-1 | ІІІ |
Немашкало Максим | 7-3 | ІІІ |
Галій Вадим | 7-3 | ІІІ |
Слюсенко Ірина | 7-2 | ІІІ |
Гальченко Максим | 7-2 | ІІІ |
Шальопа Олексій | 7-3 | ІІІ |
Лук’янова Соф’я | 7-2 | ІІІ |
Баранов Євгеній | 7-1 | ІІІ |
Горбунов Олександр | 7-2 | ІІІ |
Степанченко Яна | 7-2 | ІІІ |
Бочаров Сергій | 6-1 | І |
Глушаков Михайло | 6-1 | ІІ |
Сіліна Ольга | 6-1 | ІІ |
Маркевич Юлія | 6-1 | ІІ |
Салата Іван | 6-2 | ІІІ |
Півторак Катерина | 6-1 | ІІІ |
Міщенко Артем | 6-1 | ІІІ |
Івакін Олександр | 6-1 | ІІІ |
Самощенко Михайло | 6-1 | ІІІ |
Уразовський Андрій | 6-1 | ІІІ |
Москаленко Ілля | 6-1 | ІІІ |
Шимановський Андрій | 6-2 | ІІІ |
Корсунський Рустам | 6-1 | ІІІ |