Прізвище, ім’я учня

Клас

Диплом

Тєплова Дар’я

11-2

І

Хрущов Тимур

11-2

І

Родіонов Георгій

11-2

ІІ

Лійко Вікторія

11-2

ІІІ

Шумовський Микола

11-2

ІІІ

Рубанов Дмитро

11-2

ІІІ

Солоха Анастасія

11-2

ІІІ

Матвєєвський Дмитро

10-1

І

Липовецький Ян

10-1

І

Жернов Андрій

10-1

І

Езе Франклін

10-1

ІІ

Микитянський Максим

10-1

ІІ

Шихкерімов Омар

10-1

ІІ

Краснов Антон

10-1

ІІ

Кобзєв Іван

9-3

за 10 клас

ІІ

Кареєв Олександр

10-1

ІІІ

Гуменюк Владислав

10-1

ІІІ

Маркевич Микита

10-1

ІІІ

Тимошин Євген

10-1

ІІІ

Кравченко Олексій

10-1

ІІІ

Ульянін Михайло

10-2

ІІІ

Павлусенко Владислав

10-1

ІІІ

Юхтман Марина

10-1

ІІІ

Кобзєв Іван

9-3

І

Гончарук Анна

9-3

І

Князєва Аліса

9-1

І

Видро Роман

9-3

ІІ

Радченко Андрій

9-3

ІІ

Пугачов Іван

9-3

ІІІ

Бакунов Микита

9-3

ІІІ

Комлєва Анастасія

9-3

ІІІ

Корабльов В’ячеслав

9-3

ІІІ

Лі Ілля

9-3

ІІІ

Дмітрієв Платон

9-3

ІІІ

Чумаченко Катерина

9-3

ІІІ

Панченко Дмитро

9-3

ІІІ

Калашников Вадим

8-2

І

Святокум Поліна

8-2

І

Смірнов Денис

7-3

за 8 клас

І

Дубова Софія

7-3

за 8 клас

ІІ

Ліпартія Ніно

7-3

за 8 клас

ІІ

Галайда Аріна

7-3

за 8 клас

ІІ

Лук’янчук Олексій

8-2

ІІІ

Ніколаєв Олег

7-2

за 8 клас

ІІІ

Голощапова Катерина

8-1

ІІІ

Во Дінь Тхань Фонг

7-2

за 8 клас

ІІІ

Сиротенко Тетяна

8-1

ІІІ

Жиленко Тарас

7-2

за 8 клас

ІІІ

Гальченко Максим

7-2

за 8 клас

ІІІ

Немашкало Максим

7-3

за 8 клас

ІІІ

Распопова Дар’я

7-2

за 8 клас

ІІІ

Топчій Олександр

8-1

ІІІ

Любічева Ольга

8-2

ІІІ

Шевченко Ілля

7-3

за 8 клас

ІІІ

Пруненко Григорій

8-2

ІІІ

Кримова Анна

8-2

ІІІ

Рубінський Михайло

8-1

ІІІ

Мальцев Тарас

8-1

ІІІ

Нгуєн Дінь Куан Хуан

7-3

за 8 клас

ІІІ

Дубова Софія

7-3

І

Смірнов Денис

7-3

І

Ліпартія Ніно

7-3

ІІ

Шевченко Ілля

7-3

ІІ

Ніколаєв Олег

7-2

ІІІ

Жиленко Тарас

7-2

ІІІ

Уразовський Андрій

6-1

за 7 клас

ІІІ

Пономарьов Ростислав

6-1

за 7 клас

ІІІ

Сіліна Ольга

6-1

за 7 клас

ІІІ

Вітер Родіон

7-2

ІІІ

Галій Вадим

7-3

ІІІ

Галайда Аріна

7-3

ІІІ

Во Дінь Тхань Фонг

7-2

ІІІ

Сіліна Ольга

6-1

І

Уразовський Андрій

6-1

І

Колеснік Марія

6-1

І

Пономарьов Ростислав

6-1

ІІ

Ульянич Михайло

6-1

ІІ

Міщенко Артем

6-1

ІІ

Балаба Ярослав

6-1

ІІІ

Голощапов Олександр

6-1

ІІІ

Маркевич Юлія

6-1

ІІІ

Півторак Катерина

6-1

ІІІ

Самохвалов Василь

6-1

ІІІ

Сердюк Максим

6-1

ІІІ

Сліпченко Роман

6-1

ІІІ

Шебанов Євгеній

6-2

ІІІ

Татаренко Анастасія

5-1

І

Красильніков Даніїл

5-1

І

Кальницький Руслан

5-1

ІІ

Руденко Олег

5-3

ІІ

Фам Хоанг Вієт

5-2

ІІ

Бобров Владислав

5-1

ІІ

Здановська Юлія

5-1

ІІ

Гарагата Альона

5-2

ІІІ

Гончаров Олександр

5-2

ІІІ

Жданов Вадим

5-3

ІІІ

Коляда Данило

5-2

ІІІ

Корнієнко Єгор

5-2

ІІІ

Лебідь Поліна

5-1

ІІІ

Оскома В'ячеслав

5-1

ІІІ

Тавуров Далєр

5-3

ІІІ

Фісун Владислав

5-1

ІІІ

Яременко Валерій

5-1

ІІІ

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.