Прізвище, ім’я учня | Клас | Диплом |
Тєплова Дар’я | 11-2 | І |
Хрущов Тимур | 11-2 | І |
Родіонов Георгій | 11-2 | ІІ |
Лійко Вікторія | 11-2 | ІІІ |
Шумовський Микола | 11-2 | ІІІ |
Рубанов Дмитро | 11-2 | ІІІ |
Солоха Анастасія | 11-2 | ІІІ |
Матвєєвський Дмитро | 10-1 | І |
Липовецький Ян | 10-1 | І |
Жернов Андрій | 10-1 | І |
Езе Франклін | 10-1 | ІІ |
Микитянський Максим | 10-1 | ІІ |
Шихкерімов Омар | 10-1 | ІІ |
Краснов Антон | 10-1 | ІІ |
Кобзєв Іван | 9-3 за 10 клас | ІІ |
Кареєв Олександр | 10-1 | ІІІ |
Гуменюк Владислав | 10-1 | ІІІ |
Маркевич Микита | 10-1 | ІІІ |
Тимошин Євген | 10-1 | ІІІ |
Кравченко Олексій | 10-1 | ІІІ |
Ульянін Михайло | 10-2 | ІІІ |
Павлусенко Владислав | 10-1 | ІІІ |
Юхтман Марина | 10-1 | ІІІ |
Кобзєв Іван | 9-3 | І |
Гончарук Анна | 9-3 | І |
Князєва Аліса | 9-1 | І |
Видро Роман | 9-3 | ІІ |
Радченко Андрій | 9-3 | ІІ |
Пугачов Іван | 9-3 | ІІІ |
Бакунов Микита | 9-3 | ІІІ |
Комлєва Анастасія | 9-3 | ІІІ |
Корабльов В’ячеслав | 9-3 | ІІІ |
Лі Ілля | 9-3 | ІІІ |
Дмітрієв Платон | 9-3 | ІІІ |
Чумаченко Катерина | 9-3 | ІІІ |
Панченко Дмитро | 9-3 | ІІІ |
Калашников Вадим | 8-2 | І |
Святокум Поліна | 8-2 | І |
Смірнов Денис | 7-3 за 8 клас | І |
Дубова Софія | 7-3 за 8 клас | ІІ |
Ліпартія Ніно | 7-3 за 8 клас | ІІ |
Галайда Аріна | 7-3 за 8 клас | ІІ |
Лук’янчук Олексій | 8-2 | ІІІ |
Ніколаєв Олег | 7-2 за 8 клас | ІІІ |
Голощапова Катерина | 8-1 | ІІІ |
Во Дінь Тхань Фонг | 7-2 за 8 клас | ІІІ |
Сиротенко Тетяна | 8-1 | ІІІ |
Жиленко Тарас | 7-2 за 8 клас | ІІІ |
Гальченко Максим | 7-2 за 8 клас | ІІІ |
Немашкало Максим | 7-3 за 8 клас | ІІІ |
Распопова Дар’я | 7-2 за 8 клас | ІІІ |
Топчій Олександр | 8-1 | ІІІ |
Любічева Ольга | 8-2 | ІІІ |
Шевченко Ілля | 7-3 за 8 клас | ІІІ |
Пруненко Григорій | 8-2 | ІІІ |
Кримова Анна | 8-2 | ІІІ |
Рубінський Михайло | 8-1 | ІІІ |
Мальцев Тарас | 8-1 | ІІІ |
Нгуєн Дінь Куан Хуан | 7-3 за 8 клас | ІІІ |
Дубова Софія | 7-3 | І |
Смірнов Денис | 7-3 | І |
Ліпартія Ніно | 7-3 | ІІ |
Шевченко Ілля | 7-3 | ІІ |
Ніколаєв Олег | 7-2 | ІІІ |
Жиленко Тарас | 7-2 | ІІІ |
Уразовський Андрій | 6-1 за 7 клас | ІІІ |
Пономарьов Ростислав | 6-1 за 7 клас | ІІІ |
Сіліна Ольга | 6-1 за 7 клас | ІІІ |
Вітер Родіон | 7-2 | ІІІ |
Галій Вадим | 7-3 | ІІІ |
Галайда Аріна | 7-3 | ІІІ |
Во Дінь Тхань Фонг | 7-2 | ІІІ |
Сіліна Ольга | 6-1 | І |
Уразовський Андрій | 6-1 | І |
Колеснік Марія | 6-1 | І |
Пономарьов Ростислав | 6-1 | ІІ |
Ульянич Михайло | 6-1 | ІІ |
Міщенко Артем | 6-1 | ІІ |
Балаба Ярослав | 6-1 | ІІІ |
Голощапов Олександр | 6-1 | ІІІ |
Маркевич Юлія | 6-1 | ІІІ |
Півторак Катерина | 6-1 | ІІІ |
Самохвалов Василь | 6-1 | ІІІ |
Сердюк Максим | 6-1 | ІІІ |
Сліпченко Роман | 6-1 | ІІІ |
Шебанов Євгеній | 6-2 | ІІІ |
Татаренко Анастасія | 5-1 | І |
Красильніков Даніїл | 5-1 | І |
Кальницький Руслан | 5-1 | ІІ |
Руденко Олег | 5-3 | ІІ |
Фам Хоанг Вієт | 5-2 | ІІ |
Бобров Владислав | 5-1 | ІІ |
Здановська Юлія | 5-1 | ІІ |
Гарагата Альона | 5-2 | ІІІ |
Гончаров Олександр | 5-2 | ІІІ |
Жданов Вадим | 5-3 | ІІІ |
Коляда Данило | 5-2 | ІІІ |
Корнієнко Єгор | 5-2 | ІІІ |
Лебідь Поліна | 5-1 | ІІІ |
Оскома В'ячеслав | 5-1 | ІІІ |
Тавуров Далєр | 5-3 | ІІІ |
Фісун Владислав | 5-1 | ІІІ |
Яременко Валерій | 5-1 | ІІІ |